Leontien van Moorsel versterkt DataByte-team tijdens de Koos Moerenhout Classic

Leontien van Moorsel versterkt DataByte-team tijdens de Koos Moerenhout Classic

Op zaterdag 16 juni 2018 wordt de achtste editie van de wielerwedstrijd Koos Moerenhout Classic (KMC) georganiseerd. Ook dit jaar neemt DataByte weer deel aan deze prachtige toertocht met een team bestaande uit collega’s, klanten en andere relaties. Dit jaar wordt ons team begeleid door niet één, maar zelfs twee oud prof wielrenners.

Leontien van Moorsel

Eerder maakten we al bekend dat Leo van Vliet als teamleider meefietst met ons team. Nu mogen we ook Leontien van Moorsel verwelkomen. Leontien is viervoudig olympisch kampioene en momenteel koersdirecteur van de dameseditie van de Amstel Gold Race. Van Vliet bekleedt dezelfde titel voor de mannenkoers, dus ons team is zeker in goede handen!


Ook dit jaar was er weer een grote belangstelling voor een plaatsje in het DataByte wielerteam, waardoor we meefietsen met een groep bestaande uit meer dan 60 deelnemers. We hopen dat het weer ons gunstig gezind is en we er weer een gezellige, sportieve dag van kunnen maken!

 

Foto's KMC 2017

  • Databyte_KMC
  • Databyte_KMC-Team
  • Databyte_KMC-2017
  • Databyte_KMC
  • Databyte_KMC
  • Databyte_KMC
  • Databyte_KMC-7
Vind je dit bericht interessant?